Darmowa dostawa już od 150 zł.
  • Zaloguj się
  • Załóż kontoDANE DO LOGOWANIA

Pokaż

Pokaż

Jeżeli nie pamiętasz hasła, wpisz swój adres e-mail, a my prześlemy do Ciebie wiadomość z nowym hasłem.


Wróć do logowania

Zamknij
Zamknij

Green Toys

Strona główna » Green Toys

Green Toys to amerykańska marka, która produkuje ekologiczne zabawki i naczynia dla dzieci wykonane z plastiku. Firma projektuje swoje produkty z myślą o bezpieczeństwie dzieci podczas zabawy oraz dbałości o środowisko i jego ochronie. Wszystkie zabawki charakteryzują się oryginalnym, ciekawym designem.

Zabawki Green Toys są w 100% wykonane z plastiku, który pochodzi z recyklingu, głównie z przetworzonych opakowań na mleko. Jest to materiał HDPE, który jest bardzo bezpieczny i spełnia wszelkie standardy jakości FDA w kwestii kontaktu z żywnością.

Zabawki Green Toys nie zawierają szkodliwych substancji, takich jak Bisfenol, Ftalanów, PCV, melaminy ani zewnętrznego pokrycia w postaci ołowiu. Spełniają również wszystkie istotne normy bezpieczeństwa, co oznacza, że są w pełni bezpieczne dla dzieci i osób w każdym wieku.

Wszystkie zabawki Green Toys pakowane są do kartoników pochodzących wyłącznie z przetworzonych lub nadających się do przetworzenia materiałów, a wszelkie nadruki na opakowaniach wykonane są atramentem z soi. Green Toys to producent ekologicznych zabawek, który dostarcza ogromną dawkę wspaniałej zabawy w zgodzie z przyrodą.


Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu