Darmowa dostawa już od 100 zł.
  • Zaloguj się
  • Załóż kontoDANE DO LOGOWANIA

Pokaż

Pokaż

Jeżeli nie pamiętasz hasła, wpisz swój adres e-mail, a my prześlemy do Ciebie wiadomość z nowym hasłem.


Wróć do logowania

Zamknij
Zamknij

Nowa dostawa od Janod

Strona główna » Blog » Nowa dostawa od Janod

Nowa dostawa od Janod

Data dodania: 11-01-2023
Świeżutka, nowiutka dostawa od Janod - a w niej wiele nowości: uwielbiane przez Was puzzle w walizce, zestawy kreatywne, zabawki dla najmłodszych, klocki drewniane i wiele, wiele innych.
Zapraszamy serdecznie.

Już jest!!!
Świeżutka, nowiutka dostawa od Janod - a w niej wiele nowości: uwielbiane przez Was puzzle w walizce, zestawy kreatywne, zabawki dla najmłodszych, klocki drewniane i wiele, wiele innych.
Zapraszamy serdecznie.

Puzzle marki Janod wykonane są z solidnego kartonu. Zaprojektowane i wyprodukowane we Francji. Zapakowane w estetyczną walizeczkę z rączką. Idealnie nadają się na prezent. Pamiętajcie, że układanie puzzli stymuluje rozwój mózgu dziecka już od najmłodszych lat. To znakomity trening pamięci i koncentracji, który dodatkowo uczy rozpoznawania kształtów oraz logicznego myślenia. Puzzle rozwijają też wiarę we własne możliwości, ćwiczą sprawność manualną dłoni i cierpliwość.

Zestawy kreatywne Janod polecają się na ferie. Nawlekanie, naklejanie i ozdabianie to dla dziecka długie godziny angażującej i jednocześnie uspokajającej zabawy. Zestaw zaprojektowano we Francji we współpracy z francuską grupą mediową i wydawniczą Hachette. Zapakowane są w stylowe kartonowe pudełka. Idealnie nadają się na prezent.

Zestawy kreatywne z linii ART&CRAFT podzielone są na 4 kategorie: stempelki, zestawy kreatywne, zestawy do tworzenia biżuterii oraz zeszyty kreatywne – każda z nich odpowiada potrzebom poznawczym i manualnym dziecka na kolejnych etapach rozwoju i dostosowana jest do wieku małego twórcy.

Zestawy artystyczne marki Janod to zbiór kreatywnych zadań do samodzielnego wykonania przez dziecko, które wspaniale kształtują koordynację ręka-oko, poprawiają sprawność manualną, pobudzają wyobraźnię i uczą koncentracji. To doskonały pomysł na zabawę dla dzieci, które lubią tworzyć – składać, kleić, malować czy rysować. Mali artyści będą na pewno bardzo dumni ze swoich dzieł.

Zabawki edukacyjne marki Janod wyróżniają niebanalne rozwiązania, wysoka jakość materiałów i precyzyjne wykonanie. Podczas beztroskiej zabawy rozwijają zmysły dziecka, wspomagają rozwój dzięki mnogości funkcji, zapewniają mu kontakt z estetycznymi materiałami i designem. Dzięki przypisaniu do odpowiedniej kategorii wiekowej, służą ćwiczeniu adekwatnych na danym etapie umiejętności, jak motoryka dłoni czy kojarzenie kształtów i kolorów. Wszystkie elementy są wygodne do trzymania w małych rączkach.Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Blog
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu