Darmowa dostawa już od 150 zł.
  • Zaloguj się
  • Załóż kontoDANE DO LOGOWANIA

Pokaż

Pokaż

Jeżeli nie pamiętasz hasła, wpisz swój adres e-mail, a my prześlemy do Ciebie wiadomość z nowym hasłem.


Wróć do logowania

Zamknij
Zamknij

Poppik

Strona główna » Poppik

Poppik to francuska marka, założona w 2016 roku przez ekspertki z dziedziny kultury, edukacji i pedagogiki - Delphine Badreddine i Françoise Baglin. Te utalentowane kobiety, zainspirowane patchworkiem, ideą puzzli i naklejania, wymyśliły kreatywne zestawy, składające się z plakatu i geometrycznych wzorów ponumerowanych naklejek. Produkty Poppik to kulturowa podróż, w której kolory i obrazy są wykorzystywane, aby wprowadzić dzieci w świat sztuki. Naklejki umieszcza się w wyznaczonych polach, tworząc niezwykłe plakaty, które można powiesić na ścianie, by urozmaicić naszą codzienność.

Zestawy Poppik są zaprojektowane już dla dzieci od drugiego roku życia, a najbardziej skomplikowane wzory graficzne usatysfakcjonują dorosłych. Można odtworzyć dzieła takich sław jak Leonardo da Vinci, Vincent van Gogh, Juan Gris czy Robert Delaunay. Mozaiki Poppik to także czas spędzony wspólnie, zabawa zespołowa, podczas której można rozmawiać, śmiać się, pomagać sobie i podpowiadać.

Naklejanie jest relaksującą aktywnością, daje chwile skupienia, ćwiczy koncentrację i logiczne myślenie, ponieważ tworząc własne arcydzieła, trzeba odpowiednio dopasować samoprzylepny kształt do miejsca na plakacie. Odklejanie elementów i umieszczanie ich w odpowiednim polu to także świetne ćwiczenie motoryki małej u dzieci.

Zestawy Poppik są pakowane w ładne kartoniki i stanowią ciekawy prezent dla dzieci i dorosłych.


Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu