Darmowa dostawa już od 150 zł.
  • Zaloguj się
  • Załóż kontoDANE DO LOGOWANIA

Pokaż

Pokaż

Jeżeli nie pamiętasz hasła, wpisz swój adres e-mail, a my prześlemy do Ciebie wiadomość z nowym hasłem.


Wróć do logowania

Zamknij
Zamknij

Zasady wysyłki

Strona główna » Zasady wysyłki

Zasady wysyłki

Zasady dotyczące wysyłek:

1. Każdy produkt przechodzi kontrolę jakości, jest starannie pakowany oraz zabezpieczany przed nadaniem.
2. Wysyłki realizowane są od poniedziałku do piątku. Produkty wysłane w piątek zostaną dostarczone najwcześniej w poniedziałek.
3. Zamówienia opłacone w systemie PayU w dni robocze do godz. 12:00 przygotowywane są do wysyłki maksymalnie w ciągu kolejnych 2 dni roboczych.
W przypadku płatności przelewem produkty przygotowywane są do wysyłki maksymalnie w ciągu kolejnych 2 dni roboczych od daty zaksięgowania wpłaty na koncie bankowym sklepu.
Rozpoczęcie procesu realizacji zamówień złożonych po godzinach pracy sklepu (dni robocze w godz. 9:00-17:00) następuje następnego dnia roboczego.

4. Po realizacji wysyłki każdy Klient sklepu MaHopla otrzyma wiadomość na pocztę e-mail, w której zawarte zostaną niezbędne informacje dotyczące złożonego zamówienia. Gdy zamówienie zostanie fizycznie zrealizowane Klient otrzyma stosowne powiadomienie o zmianie statusu realizacji zamówienia.
5. Wszystkie produkty na czas wysyłki są ubezpieczone.
6. Za wszelkie opóźnienia lub zaniedbania dotyczące wysyłek wynikające z wyłącznej winy przewoźnika sklep MaHopla nie ponosi odpowiedzialności.

 

 

  


 


STRONA GŁÓWNA
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu